Spodní prádlo - dámské - Linia - česká tradiční značka od roku 1993

logo

home  |   Komplety  |   Dámské spodní prádlo

SOUPRAVA-OLIVIE-SMETANOVA.JPG

Souprava Olivie

podprsenka OLIVIE
Podprsenka bez kostic s elegantními krajkovými košíčky, které jsou v dolní vnitřní části vypodložené bavlnou pro větší pohodlí a zpevnění košíčků. Velmi lehký a prodyšný materiál zajistí pohodlný pocit a luxusní vzhled zároveň. Střih navržený tak, aby padl i ženám s větším poprsím. Ramínka jsou délkově nastavitelná s posunovači vzadu. Šíře ramínek je 18mm a u košíčků D a E jsou ramínka šíře 22mm. Zapínání vzadu je na dvojháček o třech stupních. Od velikosti 85E jsme zvolili trojháček pro Vaše maximální pohodlí. S kalhotkami Lady-Olivie tvoří podprsenka krásný komplet, který je důkazem, že i praktické a pohodlné prádlo může vypadat luxusně.

kalhotky LADY-OLIVIE
Elegantní krajkové kalhotky vyššího sřihu, navržené i pro plnější tvary. Kalhotky tvoří nádherný komplet s podprsenkou Olivie.

podprsenka OLIVIE  doprodej
Složení: 81% polyamid, 15% elastan, 4% polyester
Barvy: smetanová   
Cena: 399,-
barva:
velikost:
množství:
kalhotky LADY-OLIVIE  doprodej
Složení: 81% polyamid, 15% elastan, 4% polyester
Barvy: smetanová   tm.zelená   
Cena: 269,-
barva:
velikost:
množství:
Cena za komplet: 668 ,- Kč
kalhotky LADY-OLIVIE
kalhotky LADY-OLIVIE
kalhotky LADY-OLIVIE
kalhotky LADY-OLIVIE
ZASÍLAT NOVINKY A akcePlatba kartou je u nás zcela bezpečná, jste přesměrováni na stránky České spořitelny a vše vyřizuje banka s nejvyšším stupněm zabezpečení. Platba kartou je výhodná, poštovné a balné účtujeme pouze ve výši 40,- Kč.

Odkazy

telefonistka
Copyright © WinShop Software